[email protected]

Czynne: pn-pt 10:00-16:00

Czasami nie chcemy używać uchwytów i pozostawić meble z gładkimi frontami. Otwieranie szafek bez uchwytów umożliwiają specjalne mechanizmy wspomagające, montowane wewnątrz mebla. By je zamknąć wystarczy lekko docisnąć front. Mechanizm TIP-ON pozostaje w pełni sprawny nawet jeśli drzwi szafek, fronty uchylne, czy szuflady zostaną otwarte w standardowy sposób, przez pociągnięcie. Powoduje to jednak częste dotykanie frontu szafki i rudzenie go. Aby uniknąć częstego brudzenia szafek można skorzystać z Płytka Push do Tip On.


Aranżując wnętrze swojego mieszkania, chcesz, aby było niepowtarzalne i wyjątkowe, nawet w przypadku drobnych dodatków. Jeśli szukasz rozwiązania, które sprawi, że wnętrze Twojego domu będzie wyjątkowe i niepowtarzalne, sprawdź koniecznie system TIP-ON wraz z Płytkami Push do Tip On. Pozwala na wybór szafek pozbawionych wystających uchwytów i stworzenie nowoczesnych mebli z ciekawymi mechanizmami. Dostęp do zawartości szafek i szuflad będzie bardzo wygodny - otworzysz je poprzez dociśnięcie rogu szafki do mebla. Możesz to zrobić również w standardowy sposób, gdyż TIP-ON został do tego przystosowany.

Nowoczesne otwieranie szafek Płytki Push do Tip on

Jeśli chcesz, aby Twoje meble tworzyły prostą linię bez żadnych wystających dodatków zaburzających ich strukturę, musisz zrezygnować z uchwytów. Masz obawy, że bez nich otwieranie lub zamykanie będzie utrudnione? Poznaj oferowany przez nas system TIP-ON oraz Płytki Push do Tip On  i przekonaj się, że uchwyty wcale nie są potrzebne! Drzwiczki same będą się rozchylać po delikatnym naciśnięciu w miejscu zamontowania mechanizmu i przyklejenia eleganckich Płytek Push. Siła od zewnątrz sprawi, że mechanizm zostanie dociśnięty i nastąpi jego zwolnienie, przez co szafka swobodnie się otworzy. Występują zazwyczaj w dwóch rodzajach, dopasowanych do różnego rodzaju szafek. Do tych, ze standardowymi zawiasami sprężynowymi polecamy wersję z odbojnikiem, do szafek z zawiasami bez sprężyny lub odwrotną sprężyną idealna będzie wersja z magnesem. TIP-ON to urządzenie trwałe i przede wszystkim pozwalające na cichą pracę drzwi zarówno podczas otwierania, jak i zamykania.

Mechanizm TIP-ON oraz Płytka Push do Tip On nigdy nie zawodzą

Aby uzyskać jak najwyższą wydajność TIP-ON, producenci postawili wyłącznie na najlepsze materiały - odporne na uszkodzenia, niezawodne nawet pomimo wielu lat regularnego użytkowania. Niestraszna będzie nawet odrobina wilgoci czy suche powietrze. Zaawansowany system sprężyn w modelach Tip On oraz duża moc magnesów gwarantują sprawną pracę nawet przy ciężkich i dużych szafach. Płytki Push do Tip on wykonane są z cynku, wykończone matowo, aby jak najdłużej służyć Twoim wnętrzom. 

Płytka Push do Tip On Habit Czarna Płytka Push do Tip On Habit Czarna
Cena: 33,78 zł 42,22 zł
zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • Promocja
Płytka Push do Tip On Habit Srebrna Płytka Push do Tip On Habit Srebrna
Cena: 33,78 zł 42,22 zł
zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • Promocja
Płytka Push do Tip On Habit Złota Płytka Push do Tip On Habit Złota
Cena: 30,99 zł 38,74 zł
zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • Promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium