[email protected]

Czynne: pn-pt 10:00-16:00

W każdym domu warto zadbać o wydzielenie odpowiedniej przestrzeni służącej do przechowywania domowych akcesoriów. Zazwyczaj największy problem jest z magazynowaniem przyborów kuchennych oraz sztućców czy też talerzy, które zajmują bardzo wiele cennego miejsca, dlatego w naszym sklepie znajdziesz między innymi znakomicie wykonane, wysuwane szafki. Poszczególne warianty różnią się pojemnością oraz liczbą dostępnych pojemników i szuflad. Wszystkie jednak pochodzą od najlepszych producentów z całego świata i są kompletnymi systemami, które zdecydowanie zwiększają praktyczność każdego pomieszczenia kuchennego.


Dlaczego szafka wysuwana powinna znaleźć się w każdym domu?

W kuchni często brakuje miejsca do przechowywania podstawowych akcesoriów i sprzętów, dlatego wiele osób ma ogromny problem z właściwym zagospodarowaniem wolnej przestrzeni. Właśnie z tego względu szafki narożne wysuwane są doskonałym rozwiązaniem. Zadziwiają swoją praktycznością i funkcjonalnością oraz wieloma możliwościami organizacyjnymi. Montuje się je bezinwazyjnie przy pomocy klipsów do mebli o odpowiedniej konstrukcji w kilka chwil, co z pewnością docenią właściciele droższych mebli z wyższej półki, którzy nie chcą dokonywać nieodwracalnych przeróbek i alternacji. Szafki składają się z wielu oddzielnych półek i koszy o nieograniczonych możliwościach, które można z łatwością wykorzystać do swoich własnych celów. Ich wysokość oraz odległość pomiędzy kolejnymi półkami można dowolnie regulować w bardzo szerokim zakresie, dzięki czemu każdy może stworzyć przestrzeń na mniejsze garnki i miski, jak i na bardzo wysokie butelki szklane czy plastikowe. Szafki narożne wysuwane umożliwiają bezproblemowy dostęp do całej zawartości, co sprawia, że są bardzo funkcjonalne.

Praktyczność szafek narożnych wysuwanych

Szafki wysuwane mają wiele zalet, dzięki którym obecnie stanowią jeden z najczęściej wybieranych dodatków do mebli kuchennych. Większość z nich dzięki zastosowaniu przez producenta przemyślanej konstrukcji charakteryzuje się możliwością regulacji pojedynczych szafek w trzech kierunkach, co pozwala na stworzenie spersonalizowanej przestrzeni, odpowiedniej do wysokich lub niskich przedmiotów i akcesoriów kuchennych. To jednak nie wszystko. Stabilna konstrukcja oparta na metalowych prętach gwarantuje maksymalne obciążenie jednej półki na poziomie nawet 15 kg, co umożliwia przechowywanie także stosunkowo ciężkich produktów, takich jak napełnione butelki lub cięższe sprzęty. Co więcej, w szafkach narożnych wysuwanych wykorzystany został każdy centymetr, dzięki czemu całe wnętrze jest praktyczne i funkcjonalne, niezależnie od ilości produktów znajdujących się w środku.

W szafkach narożnych liczą się najmniejsze szczegóły

Producenci szafek wysuwanych doskonale wiedzą, jak istotna dla współczesnych konsumentów jest jakość wykonania, dlatego we wszystkich narożnych szafkach wysuwanych zastosowano nowoczesne rozwiązania techniczne. Warto wśród nich wymienić między innymi system tłumienia, który zdecydowanie zmniejsza hałas podczas zamykania szafki, a także zastosowanie wyselekcjonowanych surowców, zapewniających wiele lat intensywnego użytkowania. Bardzo istotną informacją dla klienta jest z pewnością także fakt, iż w zestawie z szafką narożną wysuwaną znajduje się także wiele koszy pozwalających na stworzenie dodatkowej przestrzeni do przechowywania od razu po zakupie i montażu.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium