Furnipart - duńskie uchwyty do nowoczesnych wnętrz

 

W latach '70 ubiegłego wieku powstała jednoosobowa firma. Jej założyciel - Lars Ole Hansen zamienił swoje dwupokojowe mieszkanie na biuro. Miał ambicję, aby sprzedawać nowoczesne uchwyty odpowiadające potrzebom producentów mebli. 

Powstały pierwsze serie uchwytów z drewna drewna tekowego, palisandru, dębu, klonu i buku.

Ambicje pchały firmę na przód, co spowodowało jej rozrost. Dosłowny, bo aktualnie zajmuje ponad 160 metrów kwadratowych powierzchni, zatrudnia projektantów stałych oraz kolaboruje ze znanymi artystami i twórcami form użytkowych nie tylko z Dani. Wśród twórców współpracujących znajduje się na przykład Rikke Frost, której kolekcja Edge Filigree została nagrodzona i doceniona w konkursach wzorniczych.

 

Furnipart produkuje uchwyty przyglądając się potrzebom rynku. Chce kreować trendy wnętrzarskie, pomagać projektantom tworzyć nowoczesne wnętrza, z idealnymi detalami. Prócz innowacyjności stawiają na najwyższą jakość, przy czym ceny ich produktów zadowolą i tych o mniej zasobnych portfelach jak i z większymi możliwościami.

To wszystko dzięki doskonałemu współpracowaniu artystów z rzemieślnikami. Furnipart projektuje uchwyty oraz wytwarza je dzięki własnym, autorskim narzędziom. 

Do tego są otwarci na nowe wyzwania i nie zamykają się na odbiorców indywidualnych. Pozwalają na personalizowanie swoich produktów.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium