Szybki kontakt: +48 818 847 171 info@skandynawskieuchwyty.pl

Biuro obsługi klienta czynne w dni powszednie w godzinach: Pn-pt 10:00-17:00

Zwroty i reklamacje

Gina smart kawiarka

Zwroty

Oferujemy 14-dniowy zwrot od daty odebrania produktów. Dostarczone towary nie mogą zostać rozpakowane, zamontowane lub użyte w jakikolwiek sposób i powinny być prawidłowo i bezpiecznie przechowywane. Zwracany towar musi być w stanie, w jakim został dostarczony. Proszę dopilnować aby były dobrze zabezpieczone na czas transportu. Produkty wysyłane są na Twoją odpowiedzialność. Koszty przesyłki zwrotnej stoją po stronie klienta, chyba, że wysyłane są produkty zgłoszone jako uszkodzone. Sklep Internetowy nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem, chyba, że jest to zwrot wynikający z powodu uszkodzenia produktu zgłoszony w ciągu 3 dni i zautoryzowany przez sklep.

UWAGA: Prawo zwrotu za darmo nie dotyczy produktów na zamówienie lub produktów, które były na wyprzedaży.

Do zwrotu załącz kopię dokumentu sprzedaży, oraz formularz reklamacyjny. Zobacz szczegoły w naszym regulaminie.

 


 

Jak dokonać zwrotu lub reklamacji

Po otrzymaniu przesyłki należy sprawdzić zgodność z zamówieniem. Jeżeli produkt
jest uszkodzony, niekompletny lub niezgodny z zamówieniem należy ten fakt zgłosić w ciągu 3-5 dni.

 1. Napisz e-mail na info@skandynawskieuchwyty.pl podając numer zamówienia, nazwy produktów a także powód zwrotu. Możesz zostać także poproszony o załączenie zdjęcia uszkodzonych produktów.
 2. Otrzymasz e-mail zwrotny z informacją o rozpatrzeniu zgłoszenia.
 3. Pobierz i wypełnij formularz zwrotu lub reklamacji.
 4. Przygotuj i wyślij przesyłkę na adres:

  Skandynawskie Uchwyty
  ul. Słowackiego 35
  80 - 257, Gdańsk, POLSKA

  Telefon kontaktowy: +48 81 884 71 71

  Jesteśmy dostępni dla Ciebie w godzinach:

  10.00 - 17.00 od poniedziałku do piątku,

  W Święta prosimy nagrywać wiadomości lub wysłać wiadomość e-mail, odpowiemy w dni powszednie.

 5.  Prosimy nie wysyłać zwrotów za pośrednictwem Poczty Polskiej - przesyłki te do nas nie docierają. Jeśli zostaną one wysłane do oddziału Poczty Polskiej - zwrot taki nie zostanie rozpatrzony.

  Zwroty muszą być dostarczone do naszego oddziału, w innym przypadku zwroty nie będą rozpatrywane.

 6. Po otrzymaniu przez nas przesyłki zwrotnej, towar zostanie skontrolowany w celu potwierdzenia zgodności ilości oraz zasadności zgłoszenia.
 7. Zaraz po zweryfikowaniu przesyłki otrzymasz zwrot pieniędzy równy wartości zwracanych produktów (nie zwracamy kosztów wysyłki).

  W przypadku wymiany produktów uszkodzonych prosimy o niezwłoczny kontakt po odkryciu wad, zamówimy kuriera na dogodny dla Państwa dzień i wyślemy list przewozowy na nasz koszt, którym należy oznaczyć przesyłkę. Otrzymasz nowe, wolne od wad.

 


  Konserwacja

Wszystkie produkty należy czyścić oraz co jakiś czas konserwować. Myć wodą z dodatkiem delikatnego mydłem za pomocą gładkiej ściereczki. Nie należy stosować agresywnych środków chemicznych. Prosimy pamiętać, że produkty wykonane z mosiądzu i miedzi należy zawsze wycierać do sucha. Ich powierzchnia z czasem będzie zmieniać kolor i wygląd, utleniając się i patynując. Szczotkowane powierzchnie nie powinny być czyszczone polerującymi środkami ściernymi, ponieważ istnieje ryzyko, że zaczną się błyszczeć.

zdjęcie: efekt naturalnego starzenia się uchwytów nielakierowanych

PUTS cleaner - nasz środek czyszczący, idealny do czyszczenia produktów z mosiądzu, miedzi, chromu i aluminium. Działa na większości powierzchni metalowych, takich jak stal nierdzewna, chrom, miedź, mosiądz, aluminium, nikiel, srebro i złoto. Nadaje się do powierzchni metalowych, o każdym wykończeniu.

 

PUTS cleaner JAK KORZYSTAĆ Z PUTS
 • Szczotkowane powierzchnie nie powinny być czyszczone polerującymi środkami ściernymi, ponieważ istnieje ryzyko, że zaczną błyszczeć. PUTS jest w 100% zrobiony z naturalnych środków, odpowiedni do powierzchni polerowanych jak i szczotkowanych.
 • Nałożyć niewielką ilość PUTS na wilgotną szmatkę i delikatnie wetrzeć produkt, aż wszystkie plamy znikną. Spłucz nadmiar letnią wodą i wytrzyj do sucha bawełnianą szmatką tak szybko i dokładnie, jak to możliwe.
 • Paznokcie i skóra mogą stać się białe w kontakcie z PUTS. Nałóż rękawiczki podczas nakładania środka czyszczącego
UChwyt miedziany Dot 18 miedziany

CZY TWÓJ POLEROWANY PRODUKT TRACI WYGLĄD?

Aby dobrze dbać o produkty polerowane, można zakupić specjalne pasty dostępne w sklepach budowlanych i branżowych. Zalecamy stosować się do instrukcji podanej przez producenta. W przypadku stosowania kremu przed przystąpieniem do czyszczenia należy zdemontować wieszak / gałkę ze ściany lub szuflady, ponieważ niektóre lakiery/kremy stają się czarne. Nałóż niewielką ilość kremu do polerowania na suchą szmatkę i dokładnie wypoleruj w tym samym kierunku. Gdy powierzchnia jest przyjemna i błyszcząca, zetrzyj nadmiar kremu czystą miękką szmatką.

Dziękujemy za zakup w naszym sklepie, mamy nadzieję,
że wzbogacimy Twój świat o piękne detale.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z działem sprzedaży
Skandynawskie Uchwyty

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium