Zwroty i reklamacje

Gina smart kawiarka

Zwroty

Oferujemy 14-dniowy bezpłatny zwrot od daty odebrania produktów. Dostarczone towary nie mogą zostać rozpakowane, zamontowane lub użyte w jakikolwiek sposób i powinny być prawidłowo i bezpiecznie przechowywane. Zwracany towar musi być w stanie, w jakim został dostarczony. Proszę dopilnować aby były dobrze zabezpieczone na czas transportu. Produkty wysyłane są na Twoją odpowiedzialność. Koszty przesyłki zwrotnej stoją po stronie klienta, chyba, że wysyłane są produkty zgłoszone jako uszkodzone. Sklep Internetowy nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem, chyba, że jest to zwrot wynikający z powodu uszkodzenia produktu zgłoszony w ciągu 3 dni i zautoryzowany przez sklep.

UWAGA: Prawo zwrotu za darmo nie dotyczy produktów na zamówienie lub produktów, które były na wyprzedaży.

Wszystkie zwroty należy zgłaszać z wyprzedzeniem za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres info@skandynawskieuchwyty.pl w celu uzyskania instrukcji zwrotu. Nieautoryzowane zwroty nie będą przyjmowane ani uznawane. Załącz kopię dokumentu sprzedaży, oraz formularz reklamacyjny.

 


 

Jak dokonać zwrotu lub reklamacji

Po otrzymaniu przesyłki należy sprawdzić zgodność z zamówieniem. Jeżeli produkt
jest uszkodzony, niekompletny lub niezgodny z zamówieniem należy ten fakt zgłosić w ciągu 3-5 dni.

 1. Napisz e-mail na info@skandynawskieuchwyty.pl podając numer zamówienia, nazwy produktów a także powód zwrotu. Możesz zostać także poproszony
  o załączenie zdjęcia uszkodzonych produktów.
 2. Otrzymasz e-mail zwrotny z informacją o rozpatrzeniu reklamacji.
 3. Wypełnij formularz reklamacyjny załączony do paczki.
 4. Przygotuj i wyślij przesyłkę na adres:

  Wojciech Śnieżko
  ul. 3 Brygady Szczerbca 6B / 1
  80-041, Gdańsk, POLSKA

  Telefon kontaktowy: 516 698 696
  Zwroty nie wysłane na powyższy adres nie zostaną uwzględnione!

 5. Po otrzymaniu przez nas przesyłki zwrotnej, towar zostanie skontrolowany w celu potwierdzenia zgodności ilości oraz zasadności zgłoszenia.
 6. Zaraz po zweryfikowaniu przesyłki otrzymasz zwrot pieniędzy pomniejszony o koszty wysyłki do Ciebie. W przypadku wymiany produktów uszkodzonych otrzymasz nowe, wolne od wad.

 


 

 

Konserwacja

Wszystkie produkty należy czyścić oraz co jakiś czas konserwować. Myć wodą z dodatkiem delikatnego mydłem za pomocą gładkiej ściereczki. Nie należy stosować agresywnych środków chemicznych. Prosimy pamiętać, że produkty wykonane z mosiądzu i miedzi należy zawsze wycierać do sucha. Ich powierzchnia z czasem będzie zmieniać kolor i wygląd, utleniając się i patynując. Szczotkowane powierzchnie nie powinny być czyszczone polerującymi środkami ściernymi, ponieważ istnieje ryzyko, że zaczną się błyszczeć.

zdjęcie: efekt naturalnego starzenia się uchwytów nielakierowanych

PUTS cleaner - nasz środek czyszczący, idealny do czyszczenia produktów z mosiądzu, miedzi, chromu i aluminium. Działa na większości powierzchni metalowych, takich jak stal nierdzewna, chrom, miedź, mosiądz, aluminium, nikiel, srebro i złoto. Nadaje się do powierzchni metalowych, o każdym wykończeniu.

 

PUTS cleaner JAK KORZYSTAĆ Z PUTS
 • Szczotkowane powierzchnie nie powinny być czyszczone polerującymi środkami ściernymi, ponieważ istnieje ryzyko, że zaczną błyszczeć. PUTS jest w 100% zrobiony z naturalnych środków, odpowiedni do powierzchni polerowanych jak i szczotkowanych.
 • Nałożyć niewielką ilość PUTS na wilgotną szmatkę i delikatnie wetrzeć produkt, aż wszystkie plamy znikną. Spłucz nadmiar letnią wodą i wytrzyj do sucha bawełnianą szmatką tak szybko i dokładnie, jak to możliwe.
 • Paznokcie i skóra mogą stać się białe w kontakcie z PUTS. Nałóż rękawiczki podczas nakładania środka czyszczącego
UChwyt miedziany Dot 18 miedziany

CZY TWÓJ POLEROWANY PRODUKT TRACI WYGLĄD?

Aby dobrze dbać o produkty polerowane, można zakupić specjalne pasty dostępne w sklepach budowlanych i branżowych. Zalecamy stosować się do instrukcji podanej przez producenta. W przypadku stosowania kremu przed przystąpieniem do czyszczenia należy zdemontować wieszak / gałkę ze ściany lub szuflady, ponieważ niektóre lakiery/kremy stają się czarne. Nałóż niewielką ilość kremu do polerowania na suchą szmatkę i dokładnie wypoleruj w tym samym kierunku. Gdy powierzchnia jest przyjemna i błyszcząca, zetrzyj nadmiar kremu czystą miękką szmatką.

Dziękujemy za zakup w naszym sklepie, mamy nadzieję,
że wzbogacimy Twój świat o piękne detale.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z działem sprzedaży
Skandynawskie Uchwyty - Wojciech Śnieżko
 
Świętokrzyska 31E/5
Gdańsk 80-180

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Facebook
Instagram
Sklep internetowy Shoper Premium