Zwroty i reklamacje

Zwroty
Oferujemy 14-dniowy bezpłatny zwrot od daty odebrania produktów. Dostarczone towary nie mogą zostać rozpakowane, zamontowane lub użyte w jakikolwiek sposób i powinny być prawidłowo i bezpiecznie przechowywane. Zwracany towar musi być w stanie, w jakim został dostarczony. Prawo zwrotu za darmo nie dotyczy produktów na zamówienie lub produktów, które były na wyprzedazy.

Wszystkie zwroty należy zgłaszać z wyprzedzeniem za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres info@skandynawskieuchwyty.pl w celu uzyskania instrukcji zwrotu. Nieautoryzowane zwroty nie będą przyjmowane ani uznawane.

Jak dokonać zwrotu:

1) Wyślij do nas e-mail na adres info@skandynawskieuchwyty.pl gdzie podajesz numer zamówienia, nazwę produktu, kod produktu, ilość i powód zwrotu. Możesz zostać poproszony o dostarczenie nam materiału fotograficznego na wypadek uszkodzenia towaru.

2) Otrzymasz wtedy numer zwrotny dla autoryzowanego zwrotu.

3) Przełóż kopię dowodu dostawy do zwrotu i wyraź dokładnie swoje imię i nazwisko oraz numer zwrotny na liście przewozowym. Upewnij się, że pakujesz towary w odpowiedni sposób i zwróć je na odpowiedni transport. Przygotowanie transportu do zwrotu jest obowiązkiem. Również koszt zwrotu jest płacony przez klienta, chyba że produkt zostanie zwrócony z powodu uszkodzonych towarów.

4) Po otrzymaniu zwrócone towary zostaną poddane inspekcji w celu upewnienia się, że wszystkie elementy znajdują się w zwróconym opakowaniu i że towary są w stanie nadającym się do ponownego użycia, z wyjątkiem towarów uszkodzonych.

5) Po otrzymaniu zwrotu, otrzymasz zwrot pieniędzy minus faktyczny koszt wysyłki. W przypadku uszkodzenia towaru lub wadliwego produktu, wyślemy nowy produkt po otrzymaniu i sprawdzeniu uszkodzonego / wadliwego produktu. Zwrócimy nam wszelkie kwoty, które zapłacili Państwo za zwrot uszkodzonego / wadliwego towaru.

Wszystkie autoryzowane zwroty, niezależnie od dostawcy lub marki, zawsze należy odsyłać do:

 
Kuchnie Skandynawskie Wojciech Śnieżko
 
ul. 3 Brygady Szczerbca 6B / 1
80-041, Gdańsk, POLSKA
 
 
Zwroty nie wysłane na powyższy adres nie zostaną uwzględnione!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium