+48 818 847 171 [email protected]

Czynne: pn-pt 10:00-16:00

Współpraca

Banner ekspozytory

Przede wszystkim, dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami, to dla nas ogromna przyjemność.

Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy do współpracy showroomy, producentów mebli, architektów oraz projektantów poszukujących oryginalnych oraz designerskich dodatków przeznaczonych do przestrzeni prywatnych i publicznych.

Co oferujemy? 

  • atrakcyjne warunki współpracy
  • rabaty lojalnościowe
  • najwyższej jakości produkty 

Influencerzy i blogerzy

Z ogromną przyjemnością podejmujemy współpracę barterową oraz płatną z blogerami i influencerami stref social media. Zwracamy uwagę nie na liczby, ale na zaangażowanych obserwatorów Twoich kanałów oraz na rodzaj profilu, a także jakość fotografii. Wyławiamy przede wszystkim interesujące blogi wnętrzarskie. Jeśli piszesz o wnętrzach, dekoracjach, masz ładny dom/mieszkanie, który kochasz i do którego się wpasujemy – pisz śmiało! Na pewno nie pozostaniesz bez odpowiedzi. Jeśli testujesz produkty lub jesteś blogerką modową – może nam być nie po drodze, przepraszamy i dziękujemy.

Media internetowe oraz magazyny/czasopisma

Zapraszamy do kooperacji wydawnictwa, redaktorów stron internetowych, blogów, a także agencje marketingowe, przedstawicieli innych mediów o tematyce związanej z wnętrzami, sztuką i designem.

Resellerzy

Chcesz nas sprzedawać u siebie? Chętnie nawiązujemy współpracę ze sklepami meblowymi, showroomami i studiami wnętrzarskimi.

Zapraszamy do współpracy showroomy, architektów oraz projektantów poszukujących oryginalnych oraz designerskich dodatków przeznaczonych do przestrzeni prywatnych i publicznych.

 


Masz pytania? 

Skontaktuj się z nami:

[email protected]

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium